Otázky a odpovědi

Nepotřebujeme vzdělávat naše zaměstnance.

Pokud se zaměstnanci nevzdělávají, pak jejich výkon po čase začne klesat. Naopak, pokud zaměstnanci umožníte vzdělávání, tak je přímo výzkumy dokázáno, že zaměstnanci jsou ke svému zaměstnavateli loajálnější.

Zaměstnanci se nechtějí učit!

To je bohužel pravda, která ukazuje na to, jak jsou některé kurzy připravené. Kurzy v tomto systému jsme připravili tak, abychom tuto nechuť co nejvíce potlačili. Proto velké množství kurzů obsahuje video části, mluvené slovo, hodně obrázků a schémat. Naši specialisté pomáhají překonat tuto bariéru zábavnou formou.

Nechci se učit nový program.

Vůbec se nemusíte učit nový program. Ovládání je velmi jednoduché – intuitivní. Studující se o programu nemusí učit vůbec nic! Manažer vzdělávání za 5 minut pochopí celý princip systému a hned se v něm lehce orientuje.

Jakým právem vydáváte certifikáty?

Každý kurz má svého odborného garanta, který je zodpovědný za jeho obsah. Tito garanti jsou vybraní přední odborníci na školení dané problematiky. Stejně tak i samotný závěrečný test je sestaven těmito specialisty. Certifikát vydaný systémem vzdělávání je stejný, jako by jej vystavil právě tento odborník – specialista. Navíc – tento certifikát má unikátní internetový kód a tak je tento certifikát nezaměnitelný. Zaměstnanci, kteří získají certifikát, mají vždy větší vazbu na svůj podnik, ve kterém pracují.

Naši zaměstnanci nemají počítače.

Pro školení není nutné, aby každý zaměstnanec měl svůj počítač. Velmi častou praxí je, že existuje menší počítačové pracoviště, kde se mohou zaměstnanci vzdělávat. Tato investice je velmi malá. A pokud ani toto nechcete řešit, pak je tu služba pro vás – populární outsourcing vzdělávacího pracoviště.

Čekáme na dotaci na školení.

Zajištění dotace na vzdělání zaměstnanců podpoří jejich rozvoj! Včasné školení ale přinese ještě více zisku, než jen částečná dotace na vzdělávání v neurčitém termínu. Nečekejte na dotaci – školte své zaměstnance a můžete tak vydělávat ihned více! V případě získání dotace můžeme pro vaši společnost připravit vzdělávací program míru.

Kurzy na počítači zaměstnance nebaví!

Ano, toto je velmi častá věta, která je slyšet k počítačovému vzdělávání. Proto naši specialisté připravili důležitá školení do nového atraktivního formátu ve formě video školení! Navíc, v rámci samotného školení, jsme dohodli s garanty, že školení budou obsahovat co nejvíce praktických příkladů a obrázků. Je nepochybné, že tato školení jsou oblíbená právě pro přirozené vysvětlení témat.

My máme elearning.

A to vůbec nevadí! Ba právě naopak! Tady velmi rychle zjistíte, jak může školení vypadat velmi jednoduše a příjemně. Nemusíte se vůbec ohlížet na složitý systém vzdělávání. Nemusíte řešit spoustu provozních věcí ohledně kurzů či bezpečnosti.

Co to znamená dostupnost 5 let?

Pětiletá dostupnost znamená, že kurz bude dostupný minimálně 5 let po jeho dostudování k tomu, abyste se mohli k jeho bodům kdykoliv vrátit! Toto vám žádný jiný systém nenabídne.

Partneři